אודות

מי אנחנו

®️Bellemès נוסדה לאחר חמש שנות מחקר ופיתוח בהובלת מעצבי שיער, מדענים והרבליסטים מומחים לחקר גנטיקת הצמחים המשתפים פעולה מתוך אמונה כי השיער הוא הדבר הראשון שרואים והכתר שאף פעם לא מורידים! פיתחנו סדרת מוצרים יחודית מסוגה בהתאמה מושלמת לשיער ולאקלים הישראלי במטרה להעצים נשים לקחת את חזון היופי שלהן לידיים ולספק להן את הכלים והמשאבים הטבעיים והחדשניים ביותר לשמירה על ריטואל טיפוח מדויק ואפקטיבי בדרך להשגת מראה השיער עליו הן חולמות.

 הדרך שלנו

המדע מעורר בנו פליאה ועוצמת הטבע מעוררת בנו השראה. כדי להגיע לתוצאות מדויקות הזדקקנו ליריעה רחבה מספיק. כל נוסחה פותחה לאט ונבדקה בקפידה ולאורך זמן, רק כך יכולנו לספק תשובה הולמת לאתגרי השיער המגוונים.
משנת 2017 פעלה ®️Bellemès במשך שנים בנחישות והתמדה לפיתוח מוצרים בעלי רמות דיוק וביצועים גבוהים ביותר תוך הקפדה על בחירת חומרי הגלם המקוריים האיכותיים והחדשניים ביותר מרחבי העולם.

יופי נקי

עם מוצרי השיער של ®️Bellemès תוכלו לשמור על איכות שיער תוך שמירה על ריטואל טיפוח בטוח ונקי יותר מכימיקלים פשוטים הנמצאים במוצרי השיער הרגילים כגון: סולפטים, מלחים נתרן כלוריד, פרבנים, פאטלטים, אלכוהול, צבעים סינתטים ודטרג'נטים קשים (SLS/SLES), ומינרל אויל. 100% ויגן, ללא ניסויים על בעלי חיים וללא מרכיבים מן החי. 

 את צריכה פחות 

הנוסחאות המרוכזות ומופחתות המים שלנו מתמוססות בקלות אל תוך השיער ופועלות בעוצמה כפולה X2 עם רק חצי מהכמות הרגילה שלך!
הודות לנוסחאות המקוריות שלנו אנו יודעים לייצר מוצרים מרוכזים יותר, יעילים יותר ובאריזות קטנות ומתחשבות יותר עם פחות פלסטיק.  

יותר טיפוח בשבילך – הרבה פחות פלסטיק לכדור הארץ.  

כשאומנות, מדע וטבע נפגשים

®️Bellemès מדגישה את האלמנטים המסמלים את האשה השלמה והעכשווית: יפה, מופלאה, אלגנטית, תמירה ומרוצה. הכתר שמתנוסס בגאון נועד להזכיר לנו לנהוג איתו באחריות ולהשקיע בו כי השיער שלנו – הוא הכתר שלנו.. ואין לו תחליף!   

כל אחד מן המוצרים שבסדרה מכיל את הנוסחה הייחודית שפיתחנו המבוססת על שרשרת של שברי חלבון חשובים המופקים מביומסה של המיקרו-אצה הכחולה-ירוקה המכילה בין היתר, שמונה חומצות אמינו חיוניות, רכיבים פעילים ונוגדי חמצון עוצמתיים, ויטמינים וחומצון שומן המהווים אבני הבניין הדרושים לתיקון הנזקים ושיקום חיבורי השיער, מונעים שבירה על ידי הגברת הלחות ומשיבים את האלסטיות מהשורש ועד הקצוות, עם תוצאות שניתן להרגיש ולראות! 

סדרת המוצרים הייחודית Spirulinus Therapist מסמלת יצירת אומנות ומומחיות מלאת אנרגיות ורגשות.

ארומה סוחפת

ניחוח החתימה הייחודי של הסדרה מורכב מתווים טהורים ועדינים המבטיחים חווית תרפייה קסומה ומרגיעה לשיער – ולנפש.
התערובת היוקרתית שלנו עשויה משילוב מתוחכם של תמציות בוטניות פראיות מתפוז, אשכולית ורודה, אננס, לבנדר, אורן ופריחת קפה המופקות בתהליך איטי בכבישה קרה, בחבל פרובאנס שבדרום צרפת. 

נוסחאות המבוססות על מיצויים המכילים פוליפפטידים ביו-אקטיביים (מולקולות שברי חלבון) המופקים בתהליך ייחודי מביומסה של מיקרו-אצה כחולה (הספירולינה). שילוב טכנולוגיה מולקולרית חדשנית במוצרינו מבטיחים את החדרת הרכיבים הפעילים היחודיים עמוק אל תוך השכבות הפנימיות ביותר של השיער, שם הם פועלים באופן מהיר ויעיל ביותר לתיקון הנזקים ושחזור חיבורי השיער מהפנים אל החוץ ומהשורש ועד הקצוות

כאשר המרכיבים חודרים את שכבות השיער הם מבצעים פעולה משולשת בעלת השפעה רבה יותר
על השיער: מונעים שבירה על ידי שחזור חיבורי שיער הרוסים, מגבירים את האלסטיות על ידי החדרת לחויות, ומעניקים תחושה של שיער עבה יותר  

כדי לשמר את הטבעיות של התמציות, הביומסה הופכת לחומרים פעילים באמצעות מטריצות ירוקות ללא ממסים פטרוכימיים ובכך אנו יוצרים מענה חדשני יוצא דופן לטיפוח יעיל ובריא יותר לשיע ולתוצאות אמיתיות ומורגשות- לאורך זמן