הסיפור שלנו

..

 

המשימה שלנו

 ®️Bellemès נמצאת במרדף תמידי אחר פיתוח מוצרים מקצועיים מעוררי השראה, בעלי רמות דיוק וביצועים גבוהים במטרה להעצים אצל נשים מכל העולם את הביטחון העצמי הנובע מהידיעה ששיערן מטופח בצורה הטובה ביותר - עם תוצאות שניתן להרגיש ולראות. 

 המומחיות שלנו

כדי להגיע לתוצאות מדויקות יותר מכל מוצר אחר הזדקקנו ליריעה רחבה מספיק,
רק מוצר שפותח לאט ונבדק בקפידה לאורך זמן יכול היה לספק תשובה הולמת.
תוך הקפדה על בחירת חומרי הגלם האיכותיים ביותר מרחבי העולם, פיתחנו נוסחאות מדויקות, מתקדמות ונקיות יותר, ויגן פרנדלי וללא ניסויים על בעלי חיים.
ללא סולפטים, מלחים נתרן כלוריד, פרבנים, פאטלטים, אלכוהול, צבעים סינתטים וכימיקלים קשים SLS/SLES.

Less is More 

הנוסחאות המקוריות של ®️Bellemès מרוכזות X2 יותר המתמוססות אל תוך השיער במגע עם מים ויעילות לשיער שלך עם רק חצי מהמינון הרגיל שלך.
הודות לנוסחאות מופחתות המים שלנו, אנו יודעים לייצר את מוצרינו כשהם מרוכזים יותר, באריזות קטנות יותר ועם 50% פחות פלסטיק.  

יותר יופי בשבילך, פחות פלסטיק לכדור הארץ! 

בהשראת הטבע

עבורנו כל מוצר ממוצרי הסדרה הוא יצירת אומנות מלאת עוצמה ורגשות.  

סדרת מזון העל החדשנית שלנו 'ספירולינוס ת'רפיסט' מניחה על כף ידכם את
עוצמתו הגלמית של הטבע עם תערובת תמציות ושמנים חיוניים מאצות זעירות יקרות ערך (ספירולינה) וצמח מרפא (רוזמרין) הידועים בסגולותיהם הטבעיות העתירות ברכיבים פעילים צמחיים, פרוטאינים, נוגדי חמצון, קומפלקס ויטמינים וחומצון שומן טבעיות המהווים אבני הבניין של השיער, מזינים ומטפחים אותו מהשורש ועד הקצוות. 

ניחוח אגדי

ניחוח החתימה הייחודי של ®️Bellemès עשוי מתמציות בוטניקה פראית המכילות תפוז, אשכולית ורודה, אננס, לבנדר, אורן ופריחת קפה. תמציות יוקרתיות אלו מופקות בכבישה קרה בבית בישום אגדי מהמאה ה-18, בחבל פרובאנס שבצרפת.

זהו ניחוח בעל תווים טהורים ועדינים המבטיחים חוויה קסומה ומרגיעה לשיער – ולנפש.

 

.